رئیس دانشکده

دکتر سید‌ابراهیم افجه‌ای​
استاد دانشکده مهندسی برق (الکترونیک و مخابرات)
29904125             
e-afjei [at] sbu.ac.ir
رزومه 
وب‌سایت
پیام رئیس:
به وب‌سایت دانشکده مهندسی برق دانشگاه شهید بهشتی خوش‌آمدید. این دانشکده از قدمتی دیرینه در امر آموزش و تحقیق برخوردار است که سابقه آن به سال 1355 باز می‌گردد. ادعای ما بر این است که از کلیه موهبت‌‌های لازم برای نیل به اهداف عالیه آموزشی و پژوهشی برخورداریم. اولین و پر‌ارزش‌ترین سرمایه‌ی این دانشکده وجود اعضای هیات‌علمی توانمندی است که تمامی تلاش خود را وقف تدریس و تحقیق با کیفیتی مطلوب نموده‌اند. وجود این سرمایه پرارزش، توأم با مجموعه‌‌ای منسجم و هماهنگی از سایر امکانات نظیر کتابخانه‌ غنی، کلاس‌های درس، آزمایشگاه‌ها و کارگاه‌های مجهز به پیشرفته‌ترین ابزارهای آموزشی و تحقیقاتی، نظام خدمات آموزشی آنلاین برای دانشجویان و اعضای هیات‌علمی و محیط زیبای دانشگاه، زمینه‌های لازم را برای دانشجویان فراهم می‌سازد تا دوران دانشجویی خود را در محیطی پربار و پرنشاط سپری کنند.
 
عمده‌ترین اهداف ما، بهره‌مندی از مجموعه‌ توانمندی‌های فوق‌ به‌منظور ایجاد تعامل دو سویه با محیط علمی و پژوهشی کشور و دنیای خارج است. به‌همین منظور نیز مهم‌ترین مسئولیت ما ارتقای سطح علمی و پژوهشی در محیطی پویاست.
 
این دانشکده با اتکا به امکانات موجود در پردیس مرکزی دانشگاه و ظرفیت‌ها و توانمندی‌های چشمگیر اساتید و دانشجویان خود، به طراحی برنامه‌های مشترک با برخی سازمان‌ها، دانشگاه‌های معتبر و مراکز تحقیقاتی خارج از کشور در قالب دوره‌های مشترک کارشناسی‌ارشد، کنفرانس‌های بین‌المللی، تبادل استاد و دانشجو و کلاس‌های درسی آنلاین اقدام نموده است. اینجانب و همکارانم آمادگی کامل خود را برای پاسخ‌گویی به سوالات و درخواست‌های شما در ارتباط با موضوعات آموزشی اعلام و تمامی تلاش خود را برای نمایش قدرت علمی جوانان ایران اسلامی به جهانیان معطوف می‌نماییم.